Ramki reklamowe

Nasza oferta obejmuje między innymi ramki reklamowe w MPK Poznań. Posiadamy ich aż 210 i umożliwiamy umieszczenie w nich plakatu w formacie A3. Powinien on być wykonany w formie pionowej, aby mógł być ulokowany w nowoczesnych pojazdach niskopodłogowych, takich jak tramwaje Tatra RTN6 oraz Moderus Beta MF 02 AC.

Jest to świetny sposób na dotarcie do dużej liczby konsumentów, jako że każdego dnia ze środków komunikacji miejskiej korzystają tysiące mieszkańców. Nudząc się w trakcie podróży, często zerkają na zamieszczone w autobusach i tramwajach treści reklamowe, co umożliwia efektywną promocję swojej marki.

Ramki reklamowe cieszą się od lat ogromną popularnością w Poznaniu, gdyż przedsiębiorcy zdają sobie sprawę, iż w tak wielkim mieście mogą w ten sposób prezentować swoją ofertę licznym potencjalnym klientom. Plakat może zostać zaprojektowany przez klienta lub przez naszego grafika, zgodnie ze wskazówkami, jakie otrzymamy.

Kontakt

adMobil

tel. + 48 530 345 696
biuro@admobil.pl
ul. Gdańska 4/4
64-700 Czarnków
NIP: 763 195 18 08

Przystanek promocja

Atrakcyjne rabaty dla naszych klientów.
Po prostu zapytaj :)

Atrakcyjne rabaty dla naszych stałych klientów. Po prostu zapytaj :) (rabaty nie łączą się).
Wykorzystujemy pliki cookies.    Klauzula informacyjna Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W – ogólne rozporządzenie o ochronie danych (RODO), informujemy, iż: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie PHU Izabela Skórcz, NIP 7631951808... (pokaż więcej)       AKCEPTUJĘ