Reklama na przystankach

Jesteśmy jedną z niewielu firm, dzięki którym możliwa jest reklama na przystankach w Poznaniu. Jako że ta forma promocji jest łatwo dostrzegalna, pozwala skuteczniej kształtować wizerunek swojej marki.

Dzięki tej metodzie, Twoja działalność gospodarcza zaistnieje w przestrzeni miejskiej. Na przystankach gromadzi się bowiem codziennie mnóstwo mieszkańców, którzy w oczekiwaniu na tramwaj lub autobus, często urozmaicają sobie czas zapoznając się z treściami zamieszczonych tam plakatów. W ten sposób, można dotrzeć do tysięcy konsumentów.

Ze względu na różnorodność wiat przystankowych, wyceny dokonujemy indywidualne. Zapraszamy więc serdecznie do kontaktu i przekazania nam swoich oczekiwań, a my oszacujemy koszt usługi. Możemy wykonać projekt materiału promocyjnego na podstawie podesłanych przez klienta elementów lub też stworzyć je od zera.

Kontakt

adMobil

tel. + 48 530 345 696
biuro@admobil.pl
ul. Gdańska 4/4
64-700 Czarnków
NIP: 763 195 18 08

Przystanek promocja

Atrakcyjne rabaty dla naszych klientów.
Po prostu zapytaj :)

Atrakcyjne rabaty dla naszych stałych klientów. Po prostu zapytaj :) (rabaty nie łączą się).
Wykorzystujemy pliki cookies.    Klauzula informacyjna Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W – ogólne rozporządzenie o ochronie danych (RODO), informujemy, iż: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie PHU Izabela Skórcz, NIP 7631951808... (pokaż więcej)       AKCEPTUJĘ